Coral Beach Apartments Punta Cana
| Wi-Fi WiFi | Gratis parkeren | Zwembad Buitenzwembad |
| Eigen strand Strandtoegang | Kindvriendelijk Ledikanten/ Babybedden | Airconditioning |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Punta Cana te genieten, verblijf in 8-slaapkamer Coral Beach Apartments Punta Cana, gelegen op afstand van 4 km van het Manatee Park en op 25 minuten loopafstand van het Palma Real Winkelcentrum. Het 17 m² grote appartement met een privézwembad biedt een accommodatie voor 3 personen in de Bavaro wijk.
Dit appartement is op op 10 minuten rijafstand van Princess Tower Casino Punta Cana gelegen.
1-slaapkamer Coral Beach Apartments Punta Cana bieden 1 badkamer. Verder beschikt de badkamer over een haardroger.
Deze accommodatie komt met een kitchenette, waar gasten hun maaltijden kunnen koken.
- Luchthavens
- Luchthaven Punta Cana International21 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Gratis parkeren
- Kluisje
- Huisdieren toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Ligstoelen
- Tuin
- Ondiep gedeelte
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Coral Beach Apartments Punta Cana.
Gasten van Coral Beach Apartments Punta Cana kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Manatee Park, op 4 km verderop. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Princess Tower Casino Punta Cana (2 km) en het Palma Real Winkelcentrum (2,1 km). - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Coral Beach Apartments Punta Cana?
Coral Beach Apartments Punta Cana heeft privéparkeren. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Coral Beach Apartments Punta Cana?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Coral Beach Apartments Punta Cana. - ❓
Wat is precies de grootte van dit appartement?
Dit appartement bestaat uit 17 vierkante meter. - ❓
Heeft Coral Beach Apartments Punta Cana een eigen zwembad?
Coral Beach Apartments Punta Cana heeft, natuurlijk, een zwembad.